Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaPrawo JazdyTesty egzaminacyjne 2015

Testy egzaminacyjne 2015

 • Aktualne pytania egzaminacyjne na prawo jazdy na 2015 r.

  OFICJALNA BAZA PYTAŃ EGZAMINACYJNYCH JEST TAJNA!

   - opublikowana ma zostać do połowy 2015 roku

  ZAWIERA OKOŁO 2000 PYTAŃ - DOCELOWO POWIĘKSZANA MA BYĆ DO 3500 PYTAŃ

  W OSK ROTRANS wdrożyliśmy system egzaminów wewnętrznych na prawo jazdy z pytaniami zweryfikowanymi przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych i Instytut Transportu Samochodowego - PWPW i ITS - oficjalnego dostawcę programów obowiązujących na egzaminie państwowym w WORD Tarnobrzeg.

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy 20 stanowisk komputerowych przystosowanych do nauki i próbnych egzaminów - identyczne programy i pytania jak w WORD TARNOBRZEG, ćwiczenia dla kursantów ROTRANSu są nieograniczone czasowo i bezpłatne.

  KAŻDA OSOBA SZKOLĄCA SIĘ W OSK ROTRANS  OTRZYMUJE BEZPŁATNIE DO DOMU NA WŁASNOŚĆ PODRĘCZNIK I CD-ROM Z AKTUALNYMI PEWNYMI PYTANIAMI EGZAMINACYJNYMI + DARMOWĄ 3-MIESIĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY PYTAŃ 

  JEŻELI SKOŃCZYŁA SIĘ PAŃSTWU 3 MIESIĘCZNA AKTUALIZACJA MOŻNA DOKUPIĆ JEJ PRZEDŁUŻENIE NA KOLEJNE 3 MIESIĄCE ZA 10 ZŁ

  Link do sklepu on-line gdzie można zakupić kod: grupaimage.com.pl/sklep,516

   

  P1060908.JPG  

   PWPW_ROTRANS_01.JPG

   

  Prezentacja jak wygląda nowy egzamin teoretyczny w WORD Tarnobrzeg

  - system PWPW -

   

   

  Analiza najczęściej popełnianych błędów na egzaminie teoretycznym w WORD Tarnobrzeg:

  zdajemy_750x554_585x432.jpg

   

 • Egzamin teoretyczny na prawo jazdy

  Po wejściu w życie przepisów ustawy o kierujących pojazdami największe zmiany dotyczą części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy. Na egzaminie trzeba  wskazać prawidłową odpowiedź na pytania wyświetlane losowo w czasie rzeczywistym przez systemem komputerowy. Nie ma możliwości powrotu do pytania, na które nie udzielono odpowiedzi. Pytania odzwierciedlają sytuacje, z jakimi kierowcy mogą się spotkać w codziennym ruchu drogowym. Egzamin teoretyczny trwa 25 minut.

  Nowa baza pytań egzaminacyjnych

  nie jest  publikowana. Pytań jest więcej niż dotychczas. Część teoretyczna egzaminu państwowego obejmie 20 pytań z wiedzy podstawowej i 12 pytań z wiedzy specjalistycznej w zakresie poszczególnych kategorii prawa jazdy. Każde pytanie zawiera tylko jedną prawidłową odpowiedź. Nowością jest wprowadzenie różnej „wartości” pytań, w zależności od znaczenia dla bezpieczeństwa ruchu drogowego:

  a.    3 punkty – pytanie o wysokim znaczeniu dla bezpieczeństwa ruchu drogowego,

  b.    2 punkty – pytanie o średnim znaczeniu dla bezpieczeństwa ruchu drogowego,

  c.    1 punkt – pytanie o niskim znaczeniu dla bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego.

  W części podstawowej jest 10 pytań za 3 punkty, 6 pytań za 2 punkty i 4 pytania za 1 punkt. W części specjalistycznej (na poszczególne kategorie): 6 pytań za 3 punkty, 4 pytania za 2 punkty, 2 pytania za 1 punkt.

  Suma możliwych do uzyskania punktów wynosi 74. Aby zdać egzamin teoretyczny trzeba, będzie zdobyć co najmniej 68 punktów.