Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaPrawo JazdyTesty egzaminacyjne 2015

Testy egzaminacyjne 2015

 • Aktualne pytania egzaminacyjne na prawo jazdy na 2015 r. - są to pytania obowiązujące aktualnie na egzaminie państwowym na prawo jazdy.

  Dostępne na oficjalnej stronie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju:

  https://www.mir.gov.pl/strony/zadania/transport/drogi/kierowcy-i-prawa-jazdy/prawo-jazdy/

   

  W OSK ROTRANS wdrożyliśmy najnowszą bazę pytań egzaminacyjnych  program Egzamin Wewnętrzny dla OSK na 2015 r. - możecie Państwo, będąc w trakcie kursu w OSK ROTRANS korzystać z komputerów z programami egzaminacyjnymi bez ograniczeń, chętnie też pomożemy wyjaśnimy wątpliwości lub trudne pytania. Jesteśmy dla Was dostępni codziennie w godzinach pracy ośrodka.

   

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy 20 stanowisk komputerowych przystosowanych do nauki i próbnych egzaminów - identyczne programy i pytania jak w WORD TARNOBRZEG, ćwiczenia dla kursantów ROTRANSu są nieograniczone czasowo i bezpłatne.

   

  JEŻELI SKOŃCZYŁA SIĘ PAŃSTWU 3 MIESIĘCZNA AKTUALIZACJA BAZY PYTAŃ MOŻNA DOKUPIĆ JEJ PRZEDŁUŻENIE NA KOLEJNE 3 MIESIĄCE ZA 10 ZŁ

  Link do sklepu on-line gdzie można zakupić kod: grupaimage.com.pl/sklep,516

   

  P1060908.JPG  

   P1080113.JPG

   Wdrożyliśmy najnowsze oprogramowanie Egzamin Wewnętrzny 2015 Grupa IMAGE Warszawa.

  Prezentacja jak wygląda nowy egzamin teoretyczny w WORD Tarnobrzeg

  - system PWPW -

   

   

  Analiza najczęściej popełnianych błędów na egzaminie teoretycznym w WORD Tarnobrzeg:

  zdajemy_750x554_585x432.jpg

   

 • Egzamin teoretyczny na prawo jazdy

  Po wejściu w życie przepisów ustawy o kierujących pojazdami największe zmiany dotyczą części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy. Na egzaminie trzeba  wskazać prawidłową odpowiedź na pytania wyświetlane losowo w czasie rzeczywistym przez systemem komputerowy. Nie ma możliwości powrotu do pytania, na które nie udzielono odpowiedzi. Pytania odzwierciedlają sytuacje, z jakimi kierowcy mogą się spotkać w codziennym ruchu drogowym. Egzamin teoretyczny trwa 25 minut.

  Nowa baza pytań egzaminacyjnych

  nie jest  publikowana. Pytań jest więcej niż dotychczas. Część teoretyczna egzaminu państwowego obejmie 20 pytań z wiedzy podstawowej i 12 pytań z wiedzy specjalistycznej w zakresie poszczególnych kategorii prawa jazdy. Każde pytanie zawiera tylko jedną prawidłową odpowiedź. Nowością jest wprowadzenie różnej „wartości” pytań, w zależności od znaczenia dla bezpieczeństwa ruchu drogowego:

  a.    3 punkty – pytanie o wysokim znaczeniu dla bezpieczeństwa ruchu drogowego,

  b.    2 punkty – pytanie o średnim znaczeniu dla bezpieczeństwa ruchu drogowego,

  c.    1 punkt – pytanie o niskim znaczeniu dla bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego.

  W części podstawowej jest 10 pytań za 3 punkty, 6 pytań za 2 punkty i 4 pytania za 1 punkt. W części specjalistycznej (na poszczególne kategorie): 6 pytań za 3 punkty, 4 pytania za 2 punkty, 2 pytania za 1 punkt.

  Suma możliwych do uzyskania punktów wynosi 74. Aby zdać egzamin teoretyczny trzeba, będzie zdobyć co najmniej 68 punktów.